Sortiment

Jednolůžka

Jednolůžka

Modelová řada nabízí několik typů jednolůžek, které si zákazník může nakonfigurovat dle vlastních preferencí pro svůj maximální komfort. Jednolůžko je opatřeno kvalitním lamelovým roštem, na kterém jsou umístěny vybrané volně ložené či pevně začalouněné matrace. Rošt je možné polohovat mechanicky či elektricky za pomoci ovladače.

Zobrazit jednolůžka v e-shopu

 

Získejte slevu 20% na naše produkty!

Stačí si vybrat z našich skladových zásob a postel či matrace vám zdarma přivezeme! Klikněte! 

Chci slevu s dopravou zdarma

 

Dvoulůžka

Dvoulůžka

Moderní, designová dvoulůžka disponují kvalitním mechanicky či elektricky ovladatelným 28-lamelovým roštem.  Na něm jsou umístěny volně ložené či pevně začalouněné matrace, které si vyberete dle svých preferencí. K zajištění dokonalosti lze k posteli zvolit doplňky jako přehoz či polštáře.

Zobrazit dvoulůžka v e-shopu

Boxspring postele

Boxspring postele

Postele typu boxspring se díky svému pohodlí a designu staly nejnovějším trendem. Jejich konstrukce se skládá ze 3 částí. Spodní pružinová matrace plní funkci roštu, druhou vrstvu tvoří volně ložená matrace, kterou si můžete zvolit podle vlastních preferencí. Na ní je umístěna třetí vrstva, tzv. topper, který disponuje výbornými ortopedickými vlastnostmi, zvyšuje komfort spánku a funguje jako hygienická ochrana povrchu matrace.

Zobrazit boxspringy v e-shopu

Válendy

Válendy

Válendy lze zvolit v několika rozměrech dle preferencí zákazníka. Opatřeny jsou kvalitním lamelovým roštem, na kterém jsou umístěny vámi vybrané volně ložené či pevně očalouněné matrace. Rošt je možné polohovat mechanicky či elektricky. Válendy zpravidla nabízí také velký úložný prostor. Lze zvolit i variantu s více čely.

Zobrazit válendy v e-shopu

Pohovky

Pohovky

Naše designové pohovky nejsou jen o pohodlném posezení. Díky své rozložitelnosti nabízí sedací soupravy rovněž i možnost příležitostného přespání a poskytují vítaný úložný prostor navíc.

Zobrazit pohovky v e-shopu

Matrace

Matrace

Matrace jsou vyráběny v několika rozměrech s různými jádry i tvrdostí. V našem sortimentu najdete pěnové, pružinové, taštičkové či latexové matrace. Nabízíme rovněž jádra matrací a topperů s chladivým gelem, u nichž si můžete zvolit letní či zimní stranu.

Zobrazit matrace v e-shopu

Anatomické polštáře

Anatomické polštáře

U anatomických polštářů můžete volit mezi několika rozměry, různými materiály a unikátním tvarováním.

Zobrazit pohovky v e-shopu

Speciální nabídka 2020

Prohlédnout

Nabídka matrací 2020

Prohlédnout