skip_main skip_menu

Vážení zákazníci, navštivte naši výprodejovou halu v Brumovicích. Více informací naleznete zde

Sortiment

Jednolůžka

Jednolůžka

Modelová řada nabízí několik typů jednolůžek, které si zákazník může nakonfigurovat dle vlastních preferencí pro svůj maximální komfort. Jednolůžko je opatřeno kvalitním lamelovým roštem, na kterém jsou umístěny vybrané volně ložené či pevně začalouněné matrace. Rošt je možné polohovat mechanicky či elektricky za pomoci ovladače.

Dvoulůžka

Dvoulůžka

Moderní, designová dvoulůžka disponují kvalitním mechanicky či elektricky ovladatelným 28-lamelovým roštem.  Na něm jsou umístěny volně ložené či pevně začalouněné matrace, které si vyberete dle svých preferencí. K zajištění dokonalosti lze k posteli zvolit doplňky jako přehoz či polštáře.

Boxspring postele

Boxspring postele

Postele typu boxspring se díky svému pohodlí a designu staly nejnovějším trendem. Jejich konstrukce se skládá ze 3 částí. Spodní pružinová matrace plní funkci roštu, druhou vrstvu tvoří volně ložená matrace, kterou si můžete zvolit podle vlastních preferencí. Na ní je umístěna třetí vrstva, tzv. topper, který disponuje výbornými ortopedickými vlastnostmi, zvyšuje komfort spánku a funguje jako hygienická ochrana povrchu matrace.

Válendy

Válendy

Válendy lze zvolit v několika rozměrech dle preferencí zákazníka. Opatřeny jsou kvalitním lamelovým roštem, na kterém jsou umístěny vámi vybrané volně ložené či pevně očalouněné matrace. Rošt je možné polohovat mechanicky či elektricky. Válendy zpravidla nabízí také velký úložný prostor. Lze zvolit i variantu s více čely.

Pohovky

Pohovky

Naše designové pohovky nejsou jen o pohodlném posezení. Díky své rozložitelnosti nabízí sedací soupravy rovněž i možnost příležitostného přespání a poskytují vítaný úložný prostor navíc.

Matrace

Matrace

Matrace jsou vyráběny v několika rozměrech s různými jádry i tvrdostí. V našem sortimentu najdete pěnové, pružinové, taštičkové či latexové matrace. Nabízíme rovněž jádra matrací a topperů s chladivým gelem, u nichž si můžete zvolit letní či zimní stranu.

Anatomické polštáře

Anatomické polštáře

U anatomických polštářů můžete volit mezi několika rozměry, různými materiály a unikátním tvarováním.

Speciální nabídka 2024

Prohlédnout

Nabídka matrací

Prohlédnout