Kariéra

Nábytkářský technolog

Jsi technický typ? Baví tě kreslení v programech, zkoušení nových postupů, vymýšlení novinek a zlepšení? Podívej se na detail pozice!

Designér/-ka/Konstruktér/-ka nábytku

Tento výrobek jsem navrhoval já! Přesně k vyřčení této věty budete mít možnost, pokud budete pracovat na pozici Designér-ka/konstruktér/-ka nábytku. Umíte pracovat v konstrukčních programech? Jste kreativní? Pošlete nám vaše CV.

Vedoucí obchodního oddělení

Obchod je Vaší doménou? Máte zkušenosti s vedením podřízených? Do našeho obchodního týmu hledáme možná právě Vás.

Mistr/-ová provozu

Máte zkušenosti ve výrobní firmě a organizační schopnosti jsou Vaší silnou stránkou? Přidejte se do našeho týmu na pozici mistr/-ová provozu.

V sekci kariéra - administrativa naleznete aktuální volné pracovní pozice na technickohospodářských pozicích. Jedná se o práci v kanceláři i na technických pozicích ve výrobě.

Skladník skladu molitanu

Staňte se součástí našeho týmu, zašlete nám svůj životopis a ucházejte se o práci v našem skladu!

Bohužel ve skladu nyní nemáme žádné volné pozice. I přesto budeme rádi, pokud nám zašlete Váš životopis na info@blanar.cz, abychom Vás oslovili ihned, jakmile se situace změní.

Operátor/-ka výrobní linky

Hledáš stabilní dobře placenou práci? Chceš navíc dostávat příplatek na dopravu za to, že dojíždíš do práce? Pošli nám svůj životopis!

Zámečník/Svářeč

Máte zkušenosti se svařováním a obráběním kovů? Chcete pracovat na vývoji nových zařízení? Ozvěte se nám!

Řidič VZV

Baví tě řízení vysokozdvižného vozíku? Umíš s ním zaskladňovat a vyskladňovat materiál? Ozvi se nám, a to i pokud nemáš platné osvědčení. Pomůžeme ti dát vše do pořádku a osvědčení ti obnovíme!

Kovoobráběč

Máte zkušenosti s obráběním kovů a s prací na kovoobráběcích strojích? Pomozte nám s prací na zajímavých projektech, pošlete životopis a přidejte se do našeho týmu.

V sekci kariéra - výroba naleznete aktuální volné pracovní pozice ve výrobě. Výběr profesí je rozmanitý.

Řidič mezinárodní kamionové dopravy

Patříš mezi kamioňáky, pro které je šperkování auta koníčkem? Chceš jezdit v kamionu se skvělou výbavou a navíc osvědčené značky Mercedes či Volvo? Chceš si užít více času s rodinou? Podívej se na detail pozice!

Řidič kamionu po areálu firmy

Baví vás řízení kamionu, ale chcete být více doma? Máme pro vás řešení. Do areálu firmy hledáme řidiče kamionu, který nám pomůže s přistavováním návěsů. Zašlete nám váš životopis.

V sekci kariéra - doprava naleznete aktuální volné pracovní pozice v dopravě. Jedná se o práci řidičů kamionové dopravy, automechaniky či řidiče osobních automobilů.

Nabízíme širokou škálu benefitů

  • Firemní školka
  • Závodní stravování
  • Příspěvěk na dopravu
  • Náborový příspěvek pro vybrané pozice
  • Sleva na firemní výrobky
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Home office pro vybrané pozice

Vladimír Kučera Personalista