skip_main skip_menu

Vážení zákazníci, navštivte náš výprodej v Brumovicích a vyberte si postel či matrace za zvýhodněné ceny. Více informací zde.

Kariéra

Referent/ka obchodního oddělení s NJ

Mluvíte plynně německy, máte příjemné vystupování a rád/a se naučíte pracovat v našem informačním systému? Staňte se součástí obchodního oddělení, těšíme se na Vás!

Designér/ka / Konstruktér/ka nábytku

Tento výrobek jsem navrhoval/a já! Přesně k vyřčení této věty budete mít možnost, pokud se stanete součástí našeho týmu. Umíte pracovat v konstrukčních programech? Jste kreativní? Pošlete nám Vaše CV.

Mistr údržby

Máte technické myšlení a zkušenosti se strojní údržbou? Dokážete si poradit s vedením týmu podřízených? Přidejte se k nám.

Mistr vývojové dílny

Pohybujete se v oboru nábytku? Máte zkušenosti s vedením podřízených? Přečtěte si více o nabízené pozici a staňte se naší součástí.

Provozně - technický referent/ka

Hledáte administrativní práci s mírně technickým zaměřením? Máte znalost cizího jazyka? Podívejte se blíže na nabízenou pozici.

Bohužel v administrativě nyní nemáme žádné volné pozice. I přesto budeme rádi, pokud nám zašlete Váš životopis na info@blanar.cz, abychom Vás oslovili ihned, jakmile se situace změní.

Bohužel ve skladu nyní nemáme žádné volné pozice. I přesto budeme rádi, pokud nám zašlete Váš životopis na info@blanar.cz, abychom Vás oslovili ihned, jakmile se situace změní.

Operátor/ka výrobní linky

Hledáte stabilní dobře placenou práci? Chcete navíc dostávat příplatek na dopravu za to, že dojíždíte do práce? Pošlete nám svůj životopis!

Operátor/ka CNC řezacího stroje

Zvládáte základní práci s počítačem? Jako obsluha řezacích strojů budete pracovat s krásnými látkami, které díky vám stroj nařeže na požadované rozměry. Podívejte se na více informací.

Čalounice čel postelí - vše Vás naučíme!

Hledáme zručné kolegyně, které mají rády detaily a hezké produkty. Díky Vám budou s postelí spokojeni statisíce zákazníků, které na první pohled zaujme právě čelo, které vyrobíte Vy. Přidejte se k nám!

V sekci kariéra - výroba naleznete aktuální volné pracovní pozice ve výrobě. Výběr profesí je rozmanitý.

Řidič mezinárodní kamionové dopravy

Patříte mezi kamioňáky, pro které je šperkování auta koníčkem? Chcete jezdit v kamionu se skvělou výbavou a navíc osvědčené značky Mercedes či Volvo? Chcete si užít více času s rodinou? Podívejte se na detail pozice!

V sekci kariéra - doprava naleznete aktuální volné pracovní pozice v dopravě. Jedná se o práci řidičů kamionové dopravy, automechaniky či řidiče osobních automobilů.

Nabízíme širokou škálu benefitů

  • Firemní školka
  • Závodní stravování
  • Příspěvěk na dopravu
  • Náborový příspěvek pro vybrané pozice
  • Sleva na firemní výrobky
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Home office pro vybrané pozice