Kariéra

Vedoucí oddělení vývoje a designu

Máš cit pro design, miluješ dřevo a příjemné materiály? Baví tě být kreativní a vymýšlet nové produkty? Víš, jak řídit lidi a chceš se posouvat neustále kupředu? Pak jsi možná právě Ty ten/ta, koho hledáme!

Nábytkářský technolog

Jsi technický typ? Baví tě kreslení v programech, zkoušení nových postupů, vymýšlení novinek a zlepšení? Podívej se na detail pozice!

Designér/-ka/Konstruktér/-ka nábytku

Tento výrobek jsem navrhoval já! Přesně k vyřčení této věty budete mít možnost, pokud budete pracovat na pozici Designér-ka/konstruktér/-ka nábytku. Umíte pracovat v konstrukčních programech? Jste kreativní? Pošlete nám vaše CV.

Technolog výroby/vývojář - supervizor

Máte zkušenosti s technologickou přípravou výroby? Umíte kreslit v technologických programech? Máte dobré komunikační schopnosti? Pak hledáme právě vás. Pošlete nám váš životopis a staňte se součástí našeho týmu.

Kvalitář/-ka

Máte praxi z výrobní společnosti a controlling kvality vám není cizí? Pošlete nám váš životopis.

Referent/-ka nákupu mimo EU se znalostí AJ

Umíte plynně anglicky? Jste pečlivý/-á a komunikativní? Přidejte se k nám na pozici referenta/referentky nákupu pro země mimo EU a rozšiřte náš nákupní tým.

Produktový specialista pro e-shop

Do rozvíjejícího se e-shopu s nábytkem hledáme produktového specialistu, který bude plně zodpovědný za nákup nových produktů.

Web developer

Baví tě kódování webů? Máš zkušenosti s programováním eshopů a využíváním nejmodernějších technologií? Bavilo by tě vyzkoušet programovat i něco jiného? Chceš se podílet na vývoji velkého eshopu s lehacím nábytkem ale sem tam si odskočit a naprogramovat nějakou aplikaci pro výrobu nebo třeba chytrou postel? Pak hledáme právě tebe! První rok smlouva na dobu určitou, poté smlouva na dobu neurčitou.

Social Media Specialist

Že jsou sociální sítě v dnešní době pro každou firmu již prakticky nutností asi nikoho nepřekvapí. I my chceme lépe využívat jejich potenciál a posouvat se kupředu. K tomu hledáme nadšence na pozici SOCIAL MEDIA SPECIALIST.

V sekci kariéra - administrativa naleznete aktuální volné pracovní pozice na technickohospodářských pozicích. Jedná se o práci v kanceláři i na technických pozicích ve výrobě.

Bohužel ve skladu nyní nemáme žádné volné pozice. I přesto budeme rádi, pokud nám zašlete Váš životopis na info@blanar.cz, abychom Vás oslovili ihned, jakmile se situace změní.

Operátor/-ka výrobní linky

Hledáš stabilní dobře placenou práci? Chceš navíc dostávat příplatek na dopravu za to, že dojíždíš do práce? Pošli nám svůj životopis!

V sekci kariéra - výroba naleznete aktuální volné pracovní pozice ve výrobě. Výběr profesí je rozmanitý.

Řidič mezinárodní kamionové dopravy

Patříš mezi kamioňáky, pro které je šperkování auta koníčkem? Chceš jezdit v kamionu se skvělou výbavou a navíc osvědčené značky Mercedes či Volvo? Chceš si užít více času s rodinou? Podívej se na detail pozice!

Technik zákaznického servisu

Jste manuálně zručný? Baví vás řízení auta a nevadí vám být během týdne na cestách? Zašlete nám váš životopis!

V sekci kariéra - doprava naleznete aktuální volné pracovní pozice v dopravě. Jedná se o práci řidičů kamionové dopravy, automechaniky či řidiče osobních automobilů.

Nabízíme širokou škálu benefitů

  • Závodní stravování
  • Firemní školka
  • Příspěvěk na dopravu
  • Náborový příspěvek pro vybrané pozice
  • Sleva na firemní výrobky
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Home office pro vybrané pozice

Vladimír Kučera Personalista