skip_main skip_menu

Vážení zákazníci, do 31. 8. 2022 probíhá rekonstrukce exteriéru firemní prodejny v Brumovicích. Provoz prodejny zůstává nenarušen. Těšíme se na vás každý všední den od 9 do 17 hodin, v sobotu od 8 do 12 hodin. 

Kariéra

Referent/-ka obchodního oddělení s NJ

Mluvíte plynně německy, máte příjemné vystupování a rád/-a se naučíte pracovat v našem informačním systému? Staňte se součástí obchodního oddělení, těšíme se na Vás!

Učitel/-ka ve firemní dětské skupině

Firma BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s. provozuje dětskou skupinu pro děti svých zaměstnanců. Maximální počet dětí ve skupině je 12, o něž se starají 2 pečující osoby. Pokud Vás práce s dětmi naplňuje a těší, rádi se s Vámi setkáme osobně a třeba budete právě Vy tou/tím, koho hledáme.

V sekci kariéra - administrativa naleznete aktuální volné pracovní pozice na technickohospodářských pozicích. Jedná se o práci v kanceláři i na technických pozicích ve výrobě.

Skladník skladu molitanu

Staňte se součástí našeho týmu, zašlete nám svůj životopis a ucházejte se o práci v našem skladu!

Bohužel ve skladu nyní nemáme žádné volné pozice. I přesto budeme rádi, pokud nám zašlete Váš životopis na info@blanar.cz, abychom Vás oslovili ihned, jakmile se situace změní.

Operátor/-ka výrobní linky

Hledáte stabilní dobře placenou práci? Chcete navíc dostávat příplatek na dopravu za to, že dojíždíte do práce? Pošlete nám svůj životopis!

Řidič VZV

Baví Vás řízení vysokozdvižného vozíku? Umíte s ním naskladňovat a vyskladňovat materiál? Ozvěte se nám, a to i pokud nemáte platné osvědčení. Pomůžeme Vám dát vše do pořádku a osvědčení Vám obnovíme!

V sekci kariéra - výroba naleznete aktuální volné pracovní pozice ve výrobě. Výběr profesí je rozmanitý.

Řidič mezinárodní kamionové dopravy

Patříte mezi kamioňáky, pro které je šperkování auta koníčkem? Chcete jezdit v kamionu se skvělou výbavou a navíc osvědčené značky Mercedes či Volvo? Chcete si užít více času s rodinou? Podívejte se na detail pozice!

Automechanik

Baví Vás auta? Nebojíte se ušpinit si ruce? Chcete pracovat v nadstandardně vybavené autodílně? Pošlete nám životopis!

Řidič kamionu po areálu firmy

Baví Vás řízení kamionu, ale chcete být více doma? Máme pro vás řešení. Do areálu firmy hledáme řidiče kamionu, který nám pomůže s přistavováním návěsů. Zašlete nám Váš životopis.

V sekci kariéra - doprava naleznete aktuální volné pracovní pozice v dopravě. Jedná se o práci řidičů kamionové dopravy, automechaniky či řidiče osobních automobilů.

Nabízíme širokou škálu benefitů

  • Firemní školka
  • Závodní stravování
  • Příspěvěk na dopravu
  • Náborový příspěvek pro vybrané pozice
  • Sleva na firemní výrobky
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Home office pro vybrané pozice

Vladimír Kučera Personalista