Kariéra

Nábytkářský technolog

Jsi technický typ? Baví tě kreslení v programech, zkoušení nových postupů, vymýšlení novinek a zlepšení? Podívej se na detail pozice!

3D modelář/grafik pro 3D

Jsi kreativní? Máš představivost a cit pro detaily? Jsi 3D modelář nebo grafik, kterého práce ve 3D baví? Pak hledáme možná právě Tebe

Technolog výroby/vývojář - supervizor

Máte zkušenosti s technologickou přípravou výroby? Umíte kreslit v technologických programech? Máte dobré komunikační schopnosti? Pak hledáme právě vás. Pošlete nám váš životopis a staňte se součástí našeho týmu.

Kvalitář/-ka

Máte praxi z výrobní společnosti a controlling kvality vám není cizí? Pošlete nám váš životopis.

Referent/-ka skladu

Máte zkušenosti se skladovým hospodářstvím? Slova jako příjemka či výdejka vám nejsou cizí? Jste pečlivý/-á a máte organizační schopnosti? Pak čekáme právě na vás.

Asistent/-ka oddělení nákupu mimo EU

Umíte plynně anglicky? Jste pečlivý/-á a komunikativní? Přidejte se k nám na pozici asistentky nákupu mimo EU a rozšiřte náš nákupní tým.

V sekci kariéra - administrativa naleznete aktuální volné pracovní pozice na technickohospodářských pozicích. Jedná se o práci v kanceláři i na technických pozicích ve výrobě.

Bohužel ve skladu nyní nemáme žádné volné pozice. I přesto budeme rádi, pokud nám zašlete Váš životopis na info@blanar.cz, abychom Vás oslovili ihned, jakmile se situace změní.

Operátor/-ka výrobní linky

Hledáš stabilní dobře placenou práci? Chceš navíc dostávat příplatek na dopravu za to, že dojíždíš do práce? Pošli nám svůj životopis!

Švadlena

Máte rád/-a příjemné materiály, ze kterých dokážete ušít výrobek, který se poté prodává po celé Evropě? Podívejte se na detail pozice!

Kovoobráběč

Máš zkušenosti s obráběním kovů a s prací na kovoobráběcích strojích? Pomoz nám s prací na zajímavých projektech, pošli životopis a přidej se do našeho týmu.

Zedník

Jste zručný a řemeslo vás baví? Pošlete nám váš životopis.

V sekci kariéra - výroba naleznete aktuální volné pracovní pozice ve výrobě. Výběr profesí je rozmanitý.

Řidič mezinárodní kamionové dopravy

Patříš mezi kamioňáky, pro které je šperkování auta koníčkem? Chceš jezdit v kamionu se skvělou výbavou a navíc osvědčené značky Mercedes či Volvo? Chceš si užít více času s rodinou? Podívej se na detail pozice!

Řidič rozvozu výrobků

Chcete pracovat na sebe? Máte vlastní vozidlo do 3,5 tuny a baví vás řízení? Hledáme řidiče rozvozu našich výrobků, ozvěte se nám.

V sekci kariéra - doprava naleznete aktuální volné pracovní pozice v dopravě. Jedná se o práci řidičů kamionové dopravy, automechaniky či řidiče osobních automobilů.

Nabízíme širokou škálu benefitů

  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní školka
  • Závodní stravování
  • Příspěvěk na dopravu
  • Náborový příspěvek pro vybrané pozice
  • Sleva na firemní výrobky
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Home office pro vybrané pozice

Vladimír Kučera Personalista