Kariéra

Nábytkářský technolog

Jsi technický typ? Baví tě kreslení v programech, zkoušení nových postupů, vymýšlení novinek a zlepšení? Podívej se na detail pozice!

3D modelář/grafik pro 3D

Jsi kreativní? Máš představivost a cit pro detaily? Jsi 3D modelář nebo grafik, kterého práce ve 3D baví? Pak hledáme možná právě Tebe

Designér/-ka/Konstruktér/-ka nábytku

Tento výrobek jsem navrhoval já! Přesně k vyřčení této věty budete mít možnost, pokud budete pracovat na pozici Designér-ka/konstruktér/-ka nábytku. Umíte pracovat v konstrukčních programech? Jste kreativní? Pošlete nám vaše CV.

Technolog výroby/vývojář - supervizor

Máte zkušenosti s technologickou přípravou výroby? Umíte kreslit v technologických programech? Máte dobré komunikační schopnosti? Pak hledáme právě vás. Pošlete nám váš životopis a staňte se součástí našeho týmu.

Učitel/-ka ve firemní dětské skupině

Firma BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s. provozuje dětskou skupinu pro děti svých zaměstnanců. Maximální počet dětí ve skupině je 12, o něž se starají 2 pečující osoby. Pokud vás práce s dětmi naplňuje a těší, rádi se s vámi setkáme osobně a třeba budete právě vy tou/tím, koho hledáme.

Kvalitář/-ka

Máte praxi z výrobní společnosti a controlling kvality vám není cizí? Pošlete nám váš životopis.

Asistent/-ka oddělení nákupu mimo EU

Umíte plynně anglicky? Jste pečlivý/-á a komunikativní? Přidejte se k nám na pozici asistentky nákupu mimo EU a rozšiřte náš nákupní tým.

V sekci kariéra - administrativa naleznete aktuální volné pracovní pozice na technickohospodářských pozicích. Jedná se o práci v kanceláři i na technických pozicích ve výrobě.

Bohužel ve skladu nyní nemáme žádné volné pozice. I přesto budeme rádi, pokud nám zašlete Váš životopis na info@blanar.cz, abychom Vás oslovili ihned, jakmile se situace změní.

Operátor/-ka výrobní linky

Hledáš stabilní dobře placenou práci? Chceš navíc dostávat příplatek na dopravu za to, že dojíždíš do práce? Pošli nám svůj životopis!

Švadlena

Máte rád/-a příjemné materiály, ze kterých dokážete ušít výrobek, který se poté prodává po celé Evropě? Podívejte se na detail pozice!

Kovoobráběč

Máš zkušenosti s obráběním kovů a s prací na kovoobráběcích strojích? Pomoz nám s prací na zajímavých projektech, pošli životopis a přidej se do našeho týmu.

Zedník

Jste zručný a řemeslo vás baví? Pošlete nám váš životopis.

V sekci kariéra - výroba naleznete aktuální volné pracovní pozice ve výrobě. Výběr profesí je rozmanitý.

Řidič mezinárodní kamionové dopravy

Patříš mezi kamioňáky, pro které je šperkování auta koníčkem? Chceš jezdit v kamionu se skvělou výbavou a navíc osvědčené značky Mercedes či Volvo? Chceš si užít více času s rodinou? Podívej se na detail pozice!

Řidič kamionu pro vnitropodnikovou dopravu

Kamiony jsou tvým koníčkem, ale nechcete se ti cestovat daleko a chtěl bys být raději každý den doma? Máme pro tebe skvělou nabídku! Spolehlivého a zkušeného řidiče hledáme pro práci v areálu naší firmy. Ozvi se!

Technik zákaznického servisu

Jste manuálně zručný? Baví vás řízení auta a nevadí vám být během týdne na cestách? Zašlete nám váš životopis!

Řidič rozvozu výrobků

Chcete pracovat na sebe? Máte vlastní vozidlo do 3,5 tuny a baví vás řízení? Hledáme řidiče rozvozu našich výrobků, ozvěte se nám.

Řidič kamionu po areálu firmy, mechanik

Baví vás řízení kamionu, ale chcete být více doma? Máme pro vás řešení. Do areálu firmy hledáme řidiče kamionu, který nám pomůže s přistavováním návěsů a drobnými mechanickými a karosářskými pracemi na autodílně. Zašlete nám váš životopis.

V sekci kariéra - doprava naleznete aktuální volné pracovní pozice v dopravě. Jedná se o práci řidičů kamionové dopravy, automechaniky či řidiče osobních automobilů.

Nabízíme širokou škálu benefitů

  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní školka
  • Závodní stravování
  • Příspěvěk na dopravu
  • Náborový příspěvek pro vybrané pozice
  • Sleva na firemní výrobky
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Home office pro vybrané pozice

Vladimír Kučera Personalista