Kariéra

Nábytkářský technolog

Jsi technický typ? Baví tě kreslení v programech, zkoušení nových postupů, vymýšlení novinek a zlepšení? Podívej se na detail pozice!

3D modelář/grafik pro 3D

Jsi kreativní? Máš představivost a cit pro detaily? Jsi 3D modelář nebo grafik, kterého práce ve 3D baví? Pak hledáme možná právě Tebe

Asistent/-ka vedoucího obchodního oddělení na 1/2 úvazek

Práce v MS Office je pro tebe hračka? V Excelu ti to jde levou zadní? Umíš psát rychle na počítači a s českou gramatikou nemáš problémy? Jsi aktivní a komunikativní? Vyhovuje ti poloviční pracovní úvazek? Pak hledáme právě tebe, pošli nám svůj životopis!

Freelancer Regional Sales Manager

For our future plans we are looking for the Freelancer Regional Sales Manager for the countries Hungary, Poland, Romania, Bulgaria, Russia. Send us your CV and become part of our team!

Designér/-ka/Konstruktér/-ka nábytku

Tento výrobek jsem navrhoval já! Přesně k vyřčení této věty budete mít možnost, pokud budete pracovat na pozici Designér-ka/konstruktér/-ka nábytku. Umíte pracovat v konstrukčních programech? Jste kreativní? Pošlete nám vaše CV.

Technolog výroby/vývojář - supervizor

Máte zkušenosti s technologickou přípravou výroby? Umíte kreslit v technologických programech? Máte dobré komunikační schopnosti? Pak hledáme právě vás. Pošlete nám váš životopis a staňte se součástí našeho týmu.

Učitel/-ka ve firemní dětské skupině

Firma BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s. provozuje dětskou skupinu pro děti svých zaměstnanců. Maximální počet dětí ve skupině je 12, o něž se starají 2 pečující osoby. Pokud vás práce s dětmi naplňuje a těší, rádi se s vámi setkáme osobně a třeba budete právě vy tou/tím, koho hledáme.

V sekci kariéra - administrativa naleznete aktuální volné pracovní pozice na technickohospodářských pozicích. Jedná se o práci v kanceláři i na technických pozicích ve výrobě.

V sekci kariéra - sklad naleznete aktuální volné pracovní pozice ve skladech.

Operátor/-ka výrobní linky

Hledáš stabilní dobře placenou práci? Chceš navíc dostávat příplatek na dopravu za to, že dojíždíš do práce? Pošli nám svůj životopis!

Zámečník/Svářeč

Máš zkušenosti se svařováním a obráběním kovů? Chceš pracovat na vývoji nových zařízení? Ozvi se nám!

Švadlena

Máte rád/-a příjemné materiály, ze kterých dokážete ušít výrobek, který se poté prodává po celé Evropě? Podívejte se na detail pozice!

Pracovník truhlářské zakázkové dílny

Jsi šikovný stolař, kterého baví vyrábět nábytek? Máš radost z dobře odvedené práce? Je tvá práce precizní a troufl by sis na zakázkovou výrobu? Pojď pracovat do super kolektivu zakázkové stolařské dílny!

Kovoobráběč

Máš zkušenosti s obráběním kovů a s prací na kovoobráběcích strojích? Pomoz nám s prací na zajímavých projektech, pošli životopis a přidej se do našeho týmu.

V sekci kariéra - výroba naleznete aktuální volné pracovní pozice ve výrobě. Výběr profesí je rozmanitý.

Řidič mezinárodní kamionové dopravy

Patříš mezi kamioňáky, pro které je šperkování auta koníčkem? Chceš jezdit v kamionu se skvělou výbavou a navíc osvědčené značky Mercedes či Volvo? Chceš si užít více času s rodinou? Podívej se na detail pozice!

Řidič rozvozu výrobků

Chcete pracovat na sebe? Máte vlastní vozidlo do 3,5 tuny a baví vás řízení? Hledáme řidiče rozvozu našich výrobků, ozvěte se nám.

V sekci kariéra - doprava naleznete aktuální volné pracovní pozice v dopravě. Jedná se o práci řidičů kamionové dopravy, automechaniky či řidiče osobních automobilů.

Nabízíme širokou škálu benefitů

  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní školka
  • Závodní stravování
  • Příspěvěk na dopravu
  • Náborový příspěvek pro vybrané pozice
  • Sleva na firemní výrobky
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Home office pro vybrané pozice

Vladimír Kučera Personalista