Kariéra

Vedoucí oddělení vývoje a designu

Máš cit pro design, miluješ dřevo a příjemné materiály? Baví tě být kreativní a vymýšlet nové produkty? Víš, jak řídit lidi a chceš se posouvat neustále kupředu? Pak jsi možná právě Ty ten/ta, koho hledáme!

Nábytkářský technolog

Jsi technický typ? Baví tě kreslení v programech, zkoušení nových postupů, vymýšlení novinek a zlepšení? Podívej se na detail pozice!

3D modelář/grafik pro 3D

Jsi kreativní? Máš představivost a cit pro detaily? Jsi 3D modelář nebo grafik, kterého práce ve 3D baví? Pak hledáme možná právě Tebe

Designér/-ka/Konstruktér/-ka nábytku

Tento výrobek jsem navrhoval já! Přesně k vyřčení této věty budete mít možnost, pokud budete pracovat na pozici Designér-ka/konstruktér/-ka nábytku. Umíte pracovat v konstrukčních programech? Jste kreativní? Pošlete nám vaše CV.

Technolog výroby/vývojář - supervizor

Máte zkušenosti s technologickou přípravou výroby? Umíte kreslit v technologických programech? Máte dobré komunikační schopnosti? Pak hledáme právě vás. Pošlete nám váš životopis a staňte se součástí našeho týmu.

Kvalitář/-ka

Máte praxi z výrobní společnosti a controlling kvality vám není cizí? Pošlete nám váš životopis.

Produktový specialista pro e-shop

Do rozvíjejícího se e-shopu s nábytkem hledáme produktového specialistu, který bude plně zodpovědný za nákup nových produktů.

V sekci kariéra - administrativa naleznete aktuální volné pracovní pozice na technickohospodářských pozicích. Jedná se o práci v kanceláři i na technických pozicích ve výrobě.

Bohužel ve skladu nyní nemáme žádné volné pozice. I přesto budeme rádi, pokud nám zašlete Váš životopis na info@blanar.cz, abychom Vás oslovili ihned, jakmile se situace změní.

Operátor/-ka výrobní linky

Hledáš stabilní dobře placenou práci? Chceš navíc dostávat příplatek na dopravu za to, že dojíždíš do práce? Pošli nám svůj životopis!

Řidič VZV

Baví tě řízení vysokozdvižného vozíku? Umíš s ním zaskladňovat a vyskladňovat materiál? Ozvi se nám, a to i pokud nemáš platné osvědčení. Pomůžeme ti dát vše do pořádku a osvědčení ti obnovíme!

Švadlena

Máte rád/-a příjemné materiály, ze kterých dokážete ušít výrobek, který se poté prodává po celé Evropě? Podívejte se na detail pozice!

Kovoobráběč

Máš zkušenosti s obráběním kovů a s prací na kovoobráběcích strojích? Pomoz nám s prací na zajímavých projektech, pošli životopis a přidej se do našeho týmu.

Zedník

Jste zručný a řemeslo vás baví? Pošlete nám váš životopis.

V sekci kariéra - výroba naleznete aktuální volné pracovní pozice ve výrobě. Výběr profesí je rozmanitý.

Řidič mezinárodní kamionové dopravy

Patříš mezi kamioňáky, pro které je šperkování auta koníčkem? Chceš jezdit v kamionu se skvělou výbavou a navíc osvědčené značky Mercedes či Volvo? Chceš si užít více času s rodinou? Podívej se na detail pozice!

Řidič kamionu po areálu firmy, mechanik

Baví vás řízení kamionu, ale chcete být více doma? Máme pro vás řešení. Do areálu firmy hledáme řidiče kamionu, který nám pomůže s přistavováním návěsů a drobnými mechanickými a karosářskými pracemi na autodílně. Zašlete nám váš životopis.

V sekci kariéra - doprava naleznete aktuální volné pracovní pozice v dopravě. Jedná se o práci řidičů kamionové dopravy, automechaniky či řidiče osobních automobilů.

Nabízíme širokou škálu benefitů

  • 5 týdnů dovolené
  • Firemní školka
  • Závodní stravování
  • Příspěvěk na dopravu
  • Náborový příspěvek pro vybrané pozice
  • Sleva na firemní výrobky
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Home office pro vybrané pozice

Vladimír Kučera Personalista