Sklad

E-shop/E-Commerce Manager

Náš obchodní tým nyní rozšiřujeme o E-Commerce Managera, který/-á se v oblasti E-Commerce cítí jako ryba ve vodě a pomůže nám rozjet náš e-shop. Jste to právě Vy?

V sekci kariéra - administrativa naleznete aktuální volné pracovní pozice na technickohospodářských pozicích. Jedná se o práci v kanceláři i na technických pozicích ve výrobě.

V sekci kariéra - sklad naleznete aktuální volné pracovní pozice ve skladech.

Zámečník/Svářeč

Máš zkušenosti se svařováním a obráběním kovů? Chceš pracovat na vývoji nových zařízení? Ozvi se nám!

Pracovník truhlářské zakázkové dílny

Jsi šikovný stolař, kterého baví vyrábět nábytek? Máš radost z dobře odvedené práce? Je tvá práce precizní a troufl by sis na zakázkovou výrobu? Pojď pracovat do super kolektivu zakázkové stolařské dílny!

V sekci kariéra - výroba naleznete aktuální volné pracovní pozice ve výrobě. Výběr profesí je rozmanitý.

Řidič mezinárodní kamionové dopravy

Patříš mezi kamioňáky, pro které je šperkování auta koníčkem? Chceš jezdit v kamionu se skvělou výbavou a navíc osvědčené značky Mercedes či Volvo? Chceš si užít více času s rodinou? Podívej se na detail pozice!

Závozník reklamací

Chceš poznávat pěkná místa Česka a Slovenska? Jsi manuálně zručný? Pak se podívej na detail pozice!

Řidič kamionu pro vnitropodnikovou dopravu

Kamiony jsou tvým koníčkem, ale nechcete se ti cestovat daleko a chtěl bys být raději každý den doma? Máme pro tebe skvělou nabídku! Spolehlivého a zkušeného řidiče hledáme pro práci v areálu naší firmy. Ozvi se!

V sekci kariéra - doprava naleznete aktuální volné pracovní pozice v dopravě. Jedná se o práci řidičů kamionové dopravy, automechaniky či řidiče osobních automobilů.

Nabízíme širokou škálu benefitů

V sekci kariéra - sklad naleznete aktuální volné pracovní pozice ve skladech.

Bohužel ve skladu nyní nemáme žádné volné pozice. I přesto budeme rádi, pokud nám zašlete Váš životopis na info@blanar.cz, abychom Vás oslovili ihned, jakmile se situace změní.