skip_main skip_menu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat o změně otevírací doby v měsící prosinci. Více informací naleznete zde.

Výroba

Designér/ka / Konstruktér/ka nábytku

Tento výrobek jsem navrhoval/a já! Přesně k vyřčení této věty budete mít možnost, pokud se stanete součástí našeho týmu. Umíte pracovat v konstrukčních programech? Jste kreativní? Pošlete nám Vaše CV.

Učitel/ka ve firemní dětské skupině

Firma BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s. provozuje dětskou skupinu pro děti svých zaměstnanců. Maximální počet dětí ve skupině je 12, o něž se starají 2 pečující osoby. Pokud Vás práce s dětmi naplňuje a těší, rádi se s Vámi setkáme osobně a třeba budete právě Vy tou/tím, koho hledáme.

Obchodní manažer sortimentu

Do našeho obchodního týmu hledáme zodpovědnou, pečlivou a aktivní posilu s dobrou znalostí německého jazyka. Staňte se jeho součástí právě Vy.

Mistr údržby

Máte technické myšlení a zkušenosti se strojní údržbou? Dokážete si poradit s vedením týmu podřízených? Přidejte se k nám.

Mistr vývojové dílny

Pohybujete se v oboru nábytku? Máte zkušenosti s vedením podřízených? Přečtěte si více o nabízené pozici a staňte se naší součástí.

Bohužel v administrativě nyní nemáme žádné volné pozice. I přesto budeme rádi, pokud nám zašlete Váš životopis na info@blanar.cz, abychom Vás oslovili ihned, jakmile se situace změní.

Skladník s VZV

Máte zkušenosti s řízením VZV a je na Vás spolehnutí? Staňte se naším novým kolegou / kolegyní a rozšiřte náš tým.

Bohužel ve skladu nyní nemáme žádné volné pozice. I přesto budeme rádi, pokud nám zašlete Váš životopis na info@blanar.cz, abychom Vás oslovili ihned, jakmile se situace změní.

Operátor/-ka výrobní linky

Hledáte stabilní dobře placenou práci? Chcete navíc dostávat příplatek na dopravu za to, že dojíždíte do práce? Pošlete nám svůj životopis!

Čalounice čel postelí - vše Vás naučíme!

Hledáme zručné kolegyně, které mají rády detaily a hezké produkty. Díky Vám budou s postelí spokojeni statisíce zákazníků, které na první pohled zaujme právě čelo, které vyrobíte Vy. Přidejte se k nám!

V sekci kariéra - výroba naleznete aktuální volné pracovní pozice ve výrobě. Výběr profesí je rozmanitý.

Řidič mezinárodní kamionové dopravy

Patříte mezi kamioňáky, pro které je šperkování auta koníčkem? Chcete jezdit v kamionu se skvělou výbavou a navíc osvědčené značky Mercedes či Volvo? Chcete si užít více času s rodinou? Podívejte se na detail pozice!

V sekci kariéra - doprava naleznete aktuální volné pracovní pozice v dopravě. Jedná se o práci řidičů kamionové dopravy, automechaniky či řidiče osobních automobilů.

Nabízíme širokou škálu benefitů