skip_main skip_menu

Vážení zákazníci, věnujte prosím pozornost upravené otevírací době v měsíci květnu zde

Výroba

Referent/ka obchodního oddělení s NJ

Mluvíte plynně německy, máte příjemné vystupování a rád/a se naučíte pracovat v našem informačním systému? Staňte se součástí obchodního oddělení, těšíme se na Vás!

Designér/ka / Konstruktér/ka nábytku

Tento výrobek jsem navrhoval/a já! Přesně k vyřčení této věty budete mít možnost, pokud se stanete součástí našeho týmu. Umíte pracovat v konstrukčních programech? Jste kreativní? Pošlete nám Vaše CV.

Provozně - technický referent/ka

Hledáte administrativní práci s mírně technickým zaměřením? Máte znalost cizího jazyka? Podívejte se blíže na nabízenou pozici.

Bohužel v administrativě nyní nemáme žádné volné pozice. I přesto budeme rádi, pokud nám zašlete Váš životopis na info@blanar.cz, abychom Vás oslovili ihned, jakmile se situace změní.

Skladník skladu molitanu

Staňte se součástí našeho týmu, zašlete nám svůj životopis a ucházejte se o práci v našem skladu!

Bohužel ve skladu nyní nemáme žádné volné pozice. I přesto budeme rádi, pokud nám zašlete Váš životopis na info@blanar.cz, abychom Vás oslovili ihned, jakmile se situace změní.

Operátor/ka výrobní linky

Hledáte stabilní dobře placenou práci? Chcete navíc dostávat příplatek na dopravu za to, že dojíždíte do práce? Pošlete nám svůj životopis!

Operátor/ka CNC řezacího stroje

Zvládáte základní práci s počítačem? Jako obsluha řezacích strojů budete pracovat s krásnými látkami, které díky vám stroj nařeže na požadované rozměry. Podívejte se na více informací.

V sekci kariéra - výroba naleznete aktuální volné pracovní pozice ve výrobě. Výběr profesí je rozmanitý.

V sekci kariéra - doprava naleznete aktuální volné pracovní pozice v dopravě. Jedná se o práci řidičů kamionové dopravy, automechaniky či řidiče osobních automobilů.

Nabízíme širokou škálu benefitů