skip_main skip_menu

Vážení zákazníci, navštivte náš výprodej v Brumovicích a vyberte si postel či matrace za zvýhodněné ceny. Více informací zde.

Excellent Line

Afrodite

Afrodite

Excellent Line

Matrace Afrodite má speciálně anatomicky tvarované jádro, jehož horní a spodní vrstva je vyrobena z kvalitních polyuretanových pěn se sójovým olejem. Díky své otevřené buněčné struktuře vynikají PUR pěny svou vysokou odolností, vyšší pružností a trvanlivostí, díky čemuž je matrace vhodná i pro vyšší nosnost. Speciální anatomické tvarování zajišťuje vysoký komfort matrace.

Matrace je navíc dokonale provzdušněna díky unikátní skladbě jednotlivých vrstev. Horizontálním směrem je provzdušnění zajištěno díky velkým otevřeným buňkám středové vrstvy Calipore, která se řadí mezi pěny s nejvyšší prodyšností. Vertikálním směrem je provzdušnění zajištěno díky propojení horní a spodní speciálně proděravěné vrstvy a středové vrstvy Calipore.

Selene

Selene

Excellent Line

První a druhá vrstva jednostranné matrace Selene je tvořena viscoelastickými pěnami, díky nimž je zajištěn zvýšený komfort při spánku. Viscoelastické pěny, neboli tzv. líné pěny, jsou vyrobeny ve dvou tuhostech. Díky teplotě lidského těla měknou a tvarují se dle potřeb uživatele. Díky efektu pomalého vracení se do původní polohy, zajišťují rovnoměrné rozložení tlaku na lidské tělo.

Spodní vrstva je vyrobena z polyuretanové pěny a slouží jako opora celé matrace. Díky jejím speciálním prořezům je navíc zajištěno optimální odvětrávání matrace.

Fenix

Fenix

Excellent Line

Oboustranná matrace Fenix má jádro tvořené ze dvou vrstev vysoce pružných High Resilience neboli tzv. studených pěn o vysokých objemových hmotnostech. Uživatel může volit mezi měkčí (žluto-olivová barva) či tvrdší (hnědá barva) stranou matrace. Jednotlivé vrstvy jádra jsou rozděleny do anatomických zón díky speciálnímu antidekubitnímu prořezu. Právě spojení této výrobní technologie a High Resilience pěny nechává vzniknout jádru matrace, které zajišťuje dokonalé prokrvení pokožky lidského těla.

Hypnos

Hypnos

Excellent Line

Jednostranná matrace Hypnos je rozdělena do sedmi anatomických zón. Její jádro je tvořeno velkým množstvím malých pružinek uložených v taštičkách z netkané textilie, tzv. taštičkovými pružinami. Horní, ložnou vrstvu matrace, tvoří kvalitní polyuretanová pěna. Díky systému taštičkových pružin se matrace ideálně přizpůsobí křivkám uživatele a zajistí mu tak klidný a regenerující spánek.

Asteria

Asteria

Excellent Line

Oboustranná matrace Asteria je vyrobena z vysoce kvalitní polyuretanové pěny. Jádro je prořezáno do sedmi anatomických zón, díky čemuž se matrace lidskému tělu lépe přizpůsobuje a zajišťuje tak dokonalý komfort spánku uživatele.

Potah Tencel

Potah Tencel

Excellent Line

Vysoce kvalitní potah Tencel obsahuje mikrovlákna ze 100% přírodního materiálu, který je získáván ze surového dřeva, tzv. celulózy. Unikátní vlastnosti Tencelu tkví především v jeho vysoké absorpční schopnosti, odvádění vlhkosti, odvětrávání a jedinečných antibakteriálních vlastnostech, díky čemuž je zaručeno příjemné a suché spánkové klima. Tencel umí absorbovat vzniklou vlhkost a odvést ji dovnitř vlákna, v porovnání s bavlnou dokonce až o polovinu lépe. Tím je, zcela bez chemických látek, zaručeno příznivé mikroklima na povrchu naší kůže, které zabraňuje množení bakterií a naše pokožka tak může nepřetržitě dýchat. 

Speciální nabídka 2024

Prohlédnout

Nabídka matrací

Prohlédnout