skip_main skip_menu

Vážení zákazníci, navštivte naši prodejnu či výprodejovou halu v Brumovicích a vyberte si postel či matrace za skvělé ceny. Více informací naleznete zde.

Doprava

Referent/ka obchodního oddělení s NJ

Mluvíte plynně německy, máte příjemné vystupování a rád/a se naučíte pracovat v našem informačním systému? Staňte se součástí obchodního oddělení, těšíme se na Vás!

Designér/ka / Konstruktér/ka nábytku

Tento výrobek jsem navrhoval/a já! Přesně k vyřčení této věty budete mít možnost, pokud se stanete součástí našeho týmu. Umíte pracovat v konstrukčních programech? Jste kreativní? Pošlete nám Vaše CV.

Strategický nákupčí

Máte ekonomické myšlení? Umíte vyjednávat? Do našeho týmu hledáme posilu na oddělení nákupu. Zašlete nám Váš životopis a staňte se nedílnou součástí naší firmy.

Bohužel v administrativě nyní nemáme žádné volné pozice. I přesto budeme rádi, pokud nám zašlete Váš životopis na info@blanar.cz, abychom Vás oslovili ihned, jakmile se situace změní.

Bohužel ve skladu nyní nemáme žádné volné pozice. I přesto budeme rádi, pokud nám zašlete Váš životopis na info@blanar.cz, abychom Vás oslovili ihned, jakmile se situace změní.

Operátor/-ka výrobní linky

Hledáte stabilní dobře placenou práci? Chcete navíc dostávat příplatek na dopravu za to, že dojíždíte do práce? Pošlete nám svůj životopis!

Zámečník/Svářeč

Máte zkušenosti se svařováním a obráběním kovů? Chcete pracovat na vývoji nových zařízení? Pošlete nám svůj životopis!

Švadlena

Máte rád/-a příjemné materiály, ze kterých dokážete ušít výrobek, který se poté prodává po celé Evropě? Podívejte se na detail pozice!

Kovoobráběč

Máte zkušenosti s obráběním kovů a s prací na kovoobráběcích strojích? Pomozte nám s prací na zajímavých projektech, pošlete životopis a přidejte se do našeho týmu.

Čalounice čel postelí - vše Vás naučíme!

Hledáme zručné kolegyně, které mají rády detaily a hezké produkty. Díky Vám budou s postelí spokojeni statisíce zákazníků, které na první pohled zaujme právě čelo, které vyrobíte Vy. Přidejte se k nám!

Údržbář - strojní mechanik

Do týmu údržby hledáme nového kolegu na opravu strojů a výrobních zařízení. Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat!

V sekci kariéra - výroba naleznete aktuální volné pracovní pozice ve výrobě. Výběr profesí je rozmanitý.

Řidič kamionu pro vnitropodnikovou dopravu

Kamiony jsou Vaším koníčkem, ale nechce se Vám cestovat daleko a chtěl byste být raději každý den doma? Máme pro Vás skvělou nabídku! Spolehlivého a zkušeného řidiče hledáme pro práci v areálu naší firmy. Ozvěte se nám!

V sekci kariéra - doprava naleznete aktuální volné pracovní pozice v dopravě. Jedná se o práci řidičů kamionové dopravy, automechaniky či řidiče osobních automobilů.

Nabízíme širokou škálu benefitů