skip_main skip_menu

Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat o změně otevírací doby v měsící září. Více informací naleznete zde.

Administrativa

Designér/ka / Konstruktér/ka nábytku

Tento výrobek jsem navrhoval/a já! Přesně k vyřčení této věty budete mít možnost, pokud se stanete součástí našeho týmu. Umíte pracovat v konstrukčních programech? Jste kreativní? Pošlete nám Vaše CV.

Bohužel v administrativě nyní nemáme žádné volné pozice. I přesto budeme rádi, pokud nám zašlete Váš životopis na info@blanar.cz, abychom Vás oslovili ihned, jakmile se situace změní.

Bohužel ve skladu nyní nemáme žádné volné pozice. I přesto budeme rádi, pokud nám zašlete Váš životopis na info@blanar.cz, abychom Vás oslovili ihned, jakmile se situace změní.

Operátor/-ka výrobní linky

Hledáte stabilní dobře placenou práci? Chcete navíc dostávat příplatek na dopravu za to, že dojíždíte do práce? Pošlete nám svůj životopis!

Kovoobráběč

Máte zkušenosti s obráběním kovů a s prací na kovoobráběcích strojích? Pomozte nám s prací na zajímavých projektech, pošlete životopis a přidejte se do našeho týmu.

Čalounice čel postelí - vše Vás naučíme!

Hledáme zručné kolegyně, které mají rády detaily a hezké produkty. Díky Vám budou s postelí spokojeni statisíce zákazníků, které na první pohled zaujme právě čelo, které vyrobíte Vy. Přidejte se k nám!

V sekci kariéra - výroba naleznete aktuální volné pracovní pozice ve výrobě. Výběr profesí je rozmanitý.

V sekci kariéra - doprava naleznete aktuální volné pracovní pozice v dopravě. Jedná se o práci řidičů kamionové dopravy, automechaniky či řidiče osobních automobilů.

Nabízíme širokou škálu benefitů