Příběhy našich postelí vytváříte již 30 let Vy.
Menu ico

Historie

Společnost BLANÁŘ NÁBYTEK byla založena již v roce 1989. Dva roky poté se majitel firmy Roman Blanář rozhodl specializovat na sériovou výrobu čalouněného lehacího nábytku. Významný mezník představovala transformace na akciovou společnost v roce 2001. Z malého regionálního výrobce se během uplynulých let stal největší tuzemský producent postelí, který zaměstnává přes 500 zaměstnanců. Ročně firma vyrobí okolo 250 tisíc čalouněných lůžek.

Válendy, dvoulůžka všech typů, ale i pohovky, matrace nebo rošty můžete zakoupit ve třech stovkách prodejen a nábytkářských řetězců po celé České republice. Více jak polovina produkce je vyvážena do Německa, Rakouska, Maďarska, Švýcarska, Polska, Slovenska nebo Španělska.

Během celé doby fungování usiluje firma o neustálé zlepšování kvality výrobků a služeb, tak aby obstála v tuzemské i zahraniční konkurenci a zákazníci se k ní s důvěrou vraceli. Důkazem, že se stanovená předsevzetí daří dlouhodobě uskutečňovat, je jak délka působení a pozice BLANÁŘ NÁBYTEK a.s. na trhu, tak získání nejrůznějších certifikací a ocenění. Za úspěchem stojí pochopitelně i kvalifikovaný tým spolupracovníků s odpovědným přístupem k práci.

Jsme rádi, že vám můžeme přinášet kvalitní výrobky, profesionální poradenství a zohlednit vaše individuální potřeby, abyste pořídili postel, na které se vám bude roky dobře spát. Vždyť prospíte třetinu života, tak ať to stojí za to.

Skrýt
panel >
< Otevřít
panel
Zavřít

Vyhledávání