Příběhy našich postelí vytváříte již 30 let Vy.
Menu ico

Firemní školka

Jako největší regionální zaměstnavatel zajišťujeme práci celým rodinám z blízkého i dalekého okolí. Pokud přičteme, že naše firma sídlí na malé obci, tak zřízení firemní školky se ukázalo jako žádaná služba a významný benefit pro zaměstnance.

V současné době školka poskytuje místo pro 12 dětí, o které celkem pečují dvě paní učitelky. Fungování školky kopíruje pracovní dobu jednotlivých směn. Provoz školky je zahájen od půl šesté ráno, zavírá se dle potřeby rodičů. Školka je otevřena i v období prázdnin a někdy i o víkendech. Rodiče mohou během dne kdykoliv děti navštívit.

Rodiče přispívají pouze na stravování, které je ze značné části zajišťováno z biofarmy, kterou provozuje majitel firmy BLANÁŘ NÁBYTEK. Snahou je nabídnout dětem zdravou a pestrou stravu, proto mají ke svačině každé dopoledne k dispozici talíř ovoce a odpoledne talíř zeleniny.

Firma na své náklady hradí provoz i program, ať už se jedná o výuku angličtiny, plavání, lyžařský kurz, pravidelné tematické workshopy pro rodiče s dětmi nebo různé výlety. Pro děti předškolního věku je vytvořen speciální výukový plán. Protože se jedná o firemní školku nábytkářské společnosti, byl pochopitelně nábytek pro školku vyroben u nás.


 

Skrýt
panel >
< Otevřít
panel
Zavřít

Vyhledávání