Příběhy našich postelí vytváříte již 30 let Vy.
Menu ico

O firmě

Firma BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s. byla založena v roce 1989. V současné době se řadí mezi největší výrobce lehacího nábytku v Evropě, v České republice zaujímá vedoucí postavení. Zákazníkům jsou nabízeny dvoulůžka a válendy všech typů, pohovky, matrace a lamelové rošty. Firma exportuje více než polovinu své produkce do zahraničí, mezinárodními odběrateli jsou společnosti z Německa, Rakouska, Švýcarska, Maďarska, Francie či Španělska. V České republice a na Slovensku prodává firma svůj sortiment více než 200 odběratelům. 

BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s. v současné době zaměstnává přes 500 zaměstnanců, díky čemuž patří mezi hlavní zaměstnavatele regionu. Roční produkce postelí se pohybuje kolem 200 tisíc a firma je tak považována za nejrychleji rostoucí společnost ve svém oboru v Evropě. Společnost BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s. je členem Asociace českých nábytkářů a hrdě užívá značku Český výrobek. 

Firma na vývoji svých výrobků spolupracuje s několika významnými institucemi, protože její hlavní mise je nabídnout zákazníkům kvalitní, zdravotně nezávadné produkty podléhající aktuálním trendům. Téměř každý z nás totiž v posteli stráví zhruba třetinu svého života a vytváří v ní tak příběhy našich postelí...


Skrýt
panel >
< Otevřít
panel
Zavřít

Vyhledávání