Příběhy našich postelí vytváříte Vy.
Menu ico

O firmě - BLANÁŘ NÁBYTEK

Firma BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s. byla založena v roce 1989. Od roku 1991 se firma specializuje na sériovou výrobu čalouněného nábytku. Za uplynulé roky se podařilo vybudovat výrobní firmu, která v současné době zaměstnává cca 500 zaměstnanců a která se řadí mezi přední výrobce nábytku. Svojí specializací je největším výrobcem lehacího nábytku v České republice. Firma vyrábí nejen válendy a dvoulůžka všech typů, ale také pohovky. Je rovněž významným producentem lamelových roštů. Důrazem na vlastní vývoj a kvalitu se firmě podařilo získat image výrobce značkového zboží pro nejširší spektrum zákazníků.

Zobrazit více informací

Produkty

Rady a tipy

Postel tvoří tři základní komponenty, a proto byste měli věnovat jejich výběru a kvalitě značnou pozornost. Jedná se o rám postele, rošt a matraci, přičemž všechny části by měly být vzájemně kompatibilní.

Novinky

13.07.2016
Průjezd obcí Brumovice omezen do srpna 2017, více informací uvnitř.
30.12.2015
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za Vaši přízeň, kterou jste nám projevovali v průběhu celého roku. Přejeme Vám mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti v novém roce.
29.10.2015
Oslavte s námi Halloween! V sobotu 31.10. proběhne ve firemní prodejně v Brumovicích speciální Halloweenská akce plná překvapení! Těšíme se na Vás!

Reference

Spokojenost našich zákazníků je naší prioritou.

Josef Michálek
01.10.2015
Josef Michálek
„U vás zakoupená postel mně doposud slouží, k mé plné spokojenosti."
Pavlína Štromajerová
01.10.2015
Pavlína Štromajerová
„S postelí od Vaší firmy jsme velice spokojeni."
Skrýt
panel >
< Otevřít
panel
Zavřít

Vyhledávání