Příběhy našich postelí vytváříte Vy.
Menu ico

O firmě - BLANÁŘ NÁBYTEK

Firma BLANÁŘ NÁBYTEK, a.s. byla založena v roce 1989. Od roku 1991 se firma specializuje na sériovou výrobu čalouněného nábytku. Za uplynulé roky se podařilo vybudovat výrobní firmu, která v současné době zaměstnává cca 500 zaměstnanců a která se řadí mezi přední výrobce nábytku. Svojí specializací je největším výrobcem lehacího nábytku v České republice. Firma vyrábí nejen válendy a dvoulůžka všech typů, ale také pohovky. Je rovněž významným producentem lamelových roštů. Důrazem na vlastní vývoj a kvalitu se firmě podařilo získat image výrobce značkového zboží pro nejširší spektrum zákazníků.

Zobrazit více informací

Produkty

Rady a tipy

Postel tvoří tři základní komponenty, a proto byste měli věnovat jejich výběru a kvalitě značnou pozornost. Jedná se o rám postele, rošt a matraci, přičemž všechny části by měly být vzájemně kompatibilní.

Novinky

02.08.2016
Řidiči naší dceřinné společnosti STAR TRANSPORT, s.r.o. se zúčastnili Okresního přeboru ligy řidičů za II. kvartál 2016. Soutěž pořádal Mercedes-Benz Česká republika s.r.o.
13.07.2016
Průjezd obcí Brumovice omezen do srpna 2017, více informací uvnitř.
30.12.2015
Vážení zákazníci, děkujeme Vám za Vaši přízeň, kterou jste nám projevovali v průběhu celého roku. Přejeme Vám mnoho zdraví, štěstí a spokojenosti v novém roce.
29.10.2015
Oslavte s námi Halloween! V sobotu 31.10. proběhne ve firemní prodejně v Brumovicích speciální Halloweenská akce plná překvapení! Těšíme se na Vás!

Reference

Spokojenost našich zákazníků je naší prioritou.

Josef Michálek
01.10.2015
Josef Michálek
„U vás zakoupená postel mně doposud slouží, k mé plné spokojenosti."
Pavlína Štromajerová
01.10.2015
Pavlína Štromajerová
„S postelí od Vaší firmy jsme velice spokojeni."
Skrýt
panel >
< Otevřít
panel
Zavřít

Vyhledávání